Zerafetle Buluşulan Nokta Karmina Perde

 

 

KARMİNA PERDE; 1988 yılında mefruşat ve perde sistemleri konusunda değişen ve gelişen yeniliklerin takipçisi olarak deneyimli ve güçlü kadrosuyla satış ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ilke belirlenerek son kullanıcılara hizmet vermeye başlamıştır.

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet ve en iyi fiyat politikası ile müşteri memnuniyetini benimseyen firmamız, çeyrek asırlık deneyimi ile mefruşat ve perdecilik sektöründe yenilikleri yakından takip ederek modern ve kaliteli hizmeti ile Sahne Perde Sistemleri, Motorlu ve Manuel Perde Sistemleri konusunda da en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye çalışmaktadır. Motorlu Perde Sistemlerinde Somfy, Mottura, Mopesi ve Forest marka motor ve kontrol sistemleri kullanmaktayız. Motor çeşitlerimiz sayesinde tüm perde çeşitlerinde motor sistemi uygulamaları gerçekleştirebilmekteyiz. Motor sistemleri geniş bir yalpazede olduğundan eşsiz bir kullanım rahatlığı ve konfor sağlamaktadır.

Her türlü uygulamayı gerçekleştirebilen deneyimli ve güvenilir kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla tasarım aşamasına kadar müşterilerimizle ekip olarak çalışmaktayız. KARMİNA PERDE söz konusu sistemlerin yanı sıra; Akustik Perde alanlarında da danışmanlık, tasarım, projelendirme imalat ve montaj hizmetleri vermektedir.

Satış sonrası müşteri memnuniyeti artırmak için her tür perde çeşitlerinde Sahne Perdesi dahil olmak üzere kuru temizleme ve kuru temizleme sonrası montaj hizmeti de verilmeye başlanmış ve kuru temizleme alanında Piyasada Karmina Perde olarak lider konuma gelinmiştir.

Her türlü Perde alanında hizmet vermiş olan firmamız, sizlerle deneyim ve birikimini paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

 

 

Facebook Twitter Linkedin Google+1 Linkedin